280 |  Klasa 7a pomaga swojej koleżance...

W zeszłym tygodniu uczniowie klasy 7a wraz z wychowawczynią p. Eweliną Krawiec zorganizowali wyjątkową akcję charytatywną. Podczas przerw sprzedawali swoje ciasta, aby wesprzeć chorą koleżankę – Martynkę Posadzką, która zmaga się od 2 lat z białaczką limfoblastyczną.

Sprzedaż ciastek okazała się świetnym pomysłem. Młodzież oraz nauczyciele chętnie kupowali ciasta, które przygotowali uczniowie wraz ze swoimi rodzicami.

W kwietniu uczniowie sprzedawali również stroiki wielkanocne, z których dochód został także przeznaczony na ten cel. W sumie uzbierano ok. 900,00 zł.

Przedstawiciele klasy 7a mieli okazję odwiedzić koleżankę i przekazać jej pieniążki oraz złożyć serdeczne życzenia powrotu do zdrowia.

Piątek  25.06.2021  ||    Dodała  Ewelina K.