282 |  Leśna przygoda klasy 3a..

17 czerwca uczniowie klasy 3a uczestniczyli w pełnej przygód i atrakcji wycieczce, która rozpoczęła się od wizyty w „Leśnym Zwierzyńcu” w Lisznej, gdzie żyje ponad 30 gatunków zwierząt. Zwierzęta można nie tylko obserwować, ale również karmić i głaskać.

Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Przyrodniczo-Łowieckiego w Nowosiółkach. To ciekawe miejsce przeniosło dzieci do świata zwierząt żyjących w Bieszczadach. Uczniowie podziwiając eksponaty, wysłuchali historii tego miejsca oraz informacji o zwierzętach.

Niezwykłą atrakcją, ale wielkim wyzwaniem było uczestnictwo dzieci w Grze Terenowej -„Poszukiwacze skarbów”. Pod okiem instruktora z mapą i nawigacją GPS, uczniowie wyruszyli do lasu w poszukiwaniu wskazówek, które doprowadzą do ukrytego skarbu. W grze ważna była współpraca, odgadywanie zagadek i umiejętność poruszania się w bardzo trudnym terenie leśnym. Spryt, zaradność i czujność poprowadziła uczniów do celu, gdzie odnaleźli ukryty skarb.

Po tak wyczerpującym zadaniu na uczniów czekało ognisko i pieczenie kiełbasek. Radość i śmiech widoczny na twarzach dzieci świadczyły o tym, że BYŁO WSPANIALE.

!!!  Uczniowie wraz z wychowawcą klasy bardzo dziękują Mamie Mai, p. Joannie Michniak
oraz p. Sabinie Silarskiej nauczycielce matematyki, za pomoc w organizacji
i opiece podczas wycieczki  !!!

Piątek  25.06.2021  ||    Dodała  Mariola B.