284 |  Uroczyste zakończenie dla klasy 3a...

25 czerwca uczniowie klasy III uczestniczyli w uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Dla trzecioklasistów to bardzo ważny moment, kończący pierwszy etap edukacji. Podczas uroczystości pani dyrektor Barbara Zdybek wręczyła nagrody książkowe uczniom, którzy wyróżnili się w nauce i zachowaniu, a Rodzicom Listy Gratulacyjne.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplom UKOŃCZENIA KLASY III. Pani dyrektor podziękowała również Rodzicom Pani: Joannie Michniak, Małgorzacie Kopiec oraz Państwu Gabrieli i Marcinowi Glinianowiczom za pomoc, zaangażowanie w życie szkoły, życzliwość i współpracę.

Następnie uczniowie udali się do sali lekcyjnej gdzie otrzymali z rąk wychowawcy p. Marioli Bodnar świadectwa, oraz we własnym gronie podsumowali trzy lata pracy. Nie zabrakło łez, wzruszeń, podziękowań i pożegnań.

Życzymy udanych wakacji i powodzenia w klasie IV.

Wyróżnieni trzecioklasiści: Nikodem Bat, Gabriela Kopiec, Kornelia Kopiec, Wojciech Glinianowicz, Maria Pniewska, Maja Michniak, Maja Serwa, Karolina Targowska, Milena Pierz, Nikolas Krokis.

Sobota  26.06.2021  ||    Dodała  Mariola B.