285 |  Pożegnanie ABSOLWENTÓW...

Pożegnanie absolwentów roku szkolnego 2020/2021, które odbyło się w dniu 24 czerwca, miało charakter uroczysty i wyjątkowy, tak jak wyjątkowy był miniony rok szkolny - na zawsze zapamiętamy go jako czas koronawirusa, zdalnego nauczania, konsultacji online, egzaminu w reżimie sanitarnym.

Zgodnie ze szkolną tradycją ostatnie chwile spędzone w murach „szóstki” to apel, przemówienie pani Dyrektor, nagrody, dyplomy, listy gratulacyjne dla rodziców oraz pożegnanie z wychowawcami, nauczycielami, pracownikami administracji i obsługi, reprezentantami młodszych klas. Wszystko w towarzystwie i przy wsparciu dumnych rodziców, którzy przygotowali nauczycielom i uczniom uroczysty poczęstunek.

Miłą niespodzianką ze strony uczniów klas 7a i 7b było krótkie wystąpienie, zakończone wręczeniem absolwentom prezentów, zawierających zbiór złotych myśli na nowy etap edukacyjny.

Żegnając ósmoklasistów, życzymy im szczęścia, pomyślności i dalszych sukcesów. Jesteśmy głęboko przekonani, że uzyskane w szkole przygotowanie do podejmowania kolejnych wyzwań, pozwoli im pomyślnie zrealizować plany i marzenia.

Tradycją naszej szkoły jest przyznawanie tytułu i statuetki ABSOLWENTA ROKU.

Kapituła, przyznając ów tytuł – wyróżnia ucznia, który odznacza się wysoką kulturą osobistą, jest aktywny w pracy organizacji szkolnych, godnie reprezentuje szkołę poprzez uczestnictwo w konkursach, aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym szkoły, swoją aktywnością mobilizuje innych do działania, stanowi wzór do naśladowania.

ABSOLWENTKĄ ROKU 2021 SP6 w Sanoku została ALEKSANRDA SOLECKA

!!!  Gratulujemy  !!!

25 czerwca 2021 r. uczniowie klasy 8 dokonali uroczystego Ślubowania Absolwentów i odebrali z rąk wychowawczyni świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku, która przez 10 lat była ich drugim domem.

Sobota  26.06.2021  ||    Dodała  Zdzisława J.