12 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022...

Po długich, słonecznych i udanych wakacjach, 1 września odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

W związku z panującą pandemią i reżimem sanitarnym, zrezygnowaliśmy z tradycyjnych wspólnych uroczystości. Uczniowie klas II-VIII spotkali się w klasach z wychowawcami, którzy przekazali najważniejsze informacje związane z organizacją roku szkolnego.

Pani Dyrektor Barbara Zdybek spotkała się w sali gimnastycznej z uczniami, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury naszej szkoły z dziećmi z Oddziału Przedszkolnego oraz uczniami klasy I.

Przejętym debiutantom, towarzyszyli Rodzice.

Pani Dyrektor w swoim przemówieniu serdecznie wszystkich powitała, ciepłe słowa kierując w stronę uczniów życząc im wielu sukcesów oraz radości z wielkiej przygody, jaką jest nauka. Swoje słowa skierowała również do Rodziców zapewniając, że nauczyciele będą wspierać ich w procesie wychowywania dzieci, by wspólne działania przyniosły oczekiwane efekty.

Obecność sztandaru szkoły oraz galowe stroje uczniów nadały podniosły charakter tej uroczystości. Minutą ciszy upamiętniliśmy 82 Rocznicę Wybuchu II Wojny Światowej.

Po części oficjalnej uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

Piątek  3.09.2021  ||    Dodały  Mariola B. i Irena B.