23 |  Na ratunek OKAPI, MANATOM, ORYKSOM i FENKOM z Fundacją DODO...

„Recyklinguj Foniaki-Ratuj zwierzaki”, czyli na ratunek OKAPI, MANATOM, ORYKSOM I FENKOM z Fundacją DODO.

Wróciliśmy po wakacjach do szkoły i zakańczamy akcję rozpoczętą 1 czerwca 2021, która trwała do 15 września 2021

Przez okres wakacji zbieraliśmy stare niedziałające telefony komórkowe, które od początku roku przynosimy do szkoły i wrzucamy do specjalnego pudełka.

Klasa, która zgromadzi najwięcej telefonów otrzyma nagrodę, a telefony zostaną wysłane do wrocławskiej Fundacji DODO, działającej przy ZOO, która to zorganizowała akcję.

Na tę chwile mamy 30 telefonów, ale mamy nadzieje ze jeszcze kilka sztuk zostanie recyklingowana.

Zapraszamy do ratowania zwierząt.  Akcję w szkole nadzoruje p. Gertruda Lubieniecka - Jakiel i Szkolne Koło Wolontariatu.

Środa  15.09.2021  ||    Dodała  Gertruda L. J.