86 |  Uroczysta AKADEMIA z okazji Dznia Edukacji Narodowej...

14 października świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela.

Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej AKADEMII pt. „Dni otwarte w niebie”. Uczniowie wcielili się w role przewodników pracujących w parku rozrywki „NIEBO”. Zmęczeni trudną pracą oraz uciążliwymi kostiumami aniołów postanawiają zrobić psikusa grupie nauczycieli SP6 zwiedzających park. W trakcie uroczystości uczniowie wręczyli nauczycielom CERTYFIKATY "NAUCZYCIELA DODAJĄCEGO SKRZYDEŁ", za anielską cierpliwość, nieziemską wyrozumiałość i diabelski upór w przekazywaniu wiedzy.

Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom drobne upominki dziękując za ich pracę.

W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor - Barbara Zdybek, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń Polaków.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 7a i 7b z wychowawczyniami: p. Katarzyną Tymcio i p. Anną Fedyń.

!!!  Dziękujemy również za pomoc:
p. Edycie Podstawskiej, p. Renacie Handermander, p. Maciejowi Kaczmarskiemu i p. Pelagii Bąk  !!!

Sobota  16.10.2021  ||    Dodały  Katarzyna T. i Irena B.