88 |  Projekt edukacyjny „TO(działa)MY!” UNICEF Polska i Fundacji Santander Bank Polska...

W tym roku Nasza Szkoła bierze udział w Projekcie Edukacyjno-Społecznym „TO(działa)MY!”, który powstał z  inicjatywy UNICEF Polska i Fundacji Santander Bank Polska. Jest on szansą dla uczniów na zdobywanie i rozwijanie praktycznych umiejętności i kompetencji niezbędnych we współczesnym świecie.

Projekt „To(działa)MY!” skierowany jest do wszystkich uczniów od 4 klasy szkoły podstawowej. Jego celem jest m.in. kształtowanie postawy zaangażowania społecznego wśród dzieci i młodzieży, stworzenie przestrzeni dla młodych do działania w obszarach, które są dla nich ważne oraz zwrócenie uwagi na potrzeby najbliższego otoczenia.

Projekt daje również możliwość uzyskania dofinansowania na realizację przygotowanego przez uczniów projektu o charakterze społecznym.

W ramach projektu „TO(działa)MY!” młodzi ludzie, działając pod okiem nauczycieli - koordynatorów, którymi w naszej szkole są  p. Gertruda Lubieniecka – Jakiel i p. Anna Fedyń, stworzą zespół, w których będą pracować nad projektem społecznym w wybranym obszarze tematycznym.

!!!  Zapraszamy do śledzenia dalszego przebiegu projektu  !!!

Poniedziałek  18.10.2021  ||    Dodała  Anna F.