93 |  Uczniowie klasy 3b... z życzeniami dla naszej Pani...

"Nauczyciel to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie,
bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to,
co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?"

Deanna Beisser

Zaraz po uroczyście obchodzonym Dniu Edukacji Narodowej, uczniowie klasy 3b przygotowali z pomocą jednej z Mam - p. Renatą Gac, niespodziankę dla swojej wychowawczyni, p. Sabiny Kurasik. Uczniowie niejednokrotnie wykonywali już LAPBOOKI, ale tym razem postanowili wykonać lapbook dla wychowawczyni z okazji jej święta, jak również według tematu omawianego tego dnia - MÓJ NAUCZYCIEL. Znajduje się tam wiele serdecznych życzeń, ale również pytań do wychowawczyni, czy też rysunków z najmilszymi wspólnymi wspomnieniami.

Pani Sabina nie została swoim uczniom dłużna i również przygotowała niespodziankę dla nich, a była nią wspólna sesja fotograficzna wykonana przez nią samą z wykorzystaniem niezbędnych rekwizytów jak: tło fotograficzne, lampy fotograficzne, dekoracje. Zapewne będzie to świetna pamiątka na całe życie dla dzieciaczków, ale dla wychowawczyni również.

!!!  Dziękuję p. Renacie Gac za zaangażowanie w życie klasy, cierpliwość, chęci
oraz poświęcenie swojego wolnego czasu  !!!

Środa  20.10.2021  ||    Dodała  Sabina K.