95 |  "UKŁAD SŁONECZNY" - projekt plastyczno - techniczny na lekcji GEOGRAFII...

„A cóż piękniejszego nad niebo,
które przecież ogarnia wszystko co piękne?”

Mikołaj Kopernik

Uczniowie klasy 6a, podczas ostatnich lekcji geografii, zdobywali wiedzę o wszechświecie. Dowiedzieli się co to jest Układ Słoneczny, poznali planety oraz inne ciała niebieskie krążące wokół Słońca.

Aby utrwalić znajomość planet i ich układ w kosmosie uczniowie mieli za zadanie wykonać pracę plastyczno-techniczną przedstawiającą Układ Słoneczny.

Wykonane przez uczniów prace były bardzo różnorodne, ciekawe i starannie wykonane. Jedni wykonali piękne prace plastyczne, inni wspaniałe modele przestrzenne.

Wszyscy uczniowie włożyli dużo pracy i wysiłku w ich wykonanie, czego efektem są ich imponujące prace! Każda praca jest wyjątkowa i zasługuje na wyróżnienie! BRAWO!

!!!  Powyżej zdjęcia prac wykonanych przez uczniów klasy 6a  !!!

Czwartek  21.10.2021  ||    Dodała  Marta W.