115 |  Finał akcji budowy HOTELI dla OWADÓW...

W piątek 5 listopada 2021 nastąpiło uroczyste zakończenie Akcji pt. ”Owady w ogrodzie - żywią i bronią”. Zadanie projektowe polegało na wykonaniu dowolnego domku dla owadów przez uczniów klas 4-8. Rezultat i odzew w naszej szkole przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Każda klasa wykonała co najmniej jeden domek, a niektóre nawet po kilka!!!

Domki nie dość, że stanowią schronienie dla wielu małych organizmów, to również będą ozdobą terenu naszej szkoły.

Dziękujemy bardzo za tak duże zaangażowanie naszym uczniom, rodzicom i nauczycielom, w szczególności p. Marcinowi Pełechowi za wsparcie projektu na lekcjach techniki. Pamiętajcie, że budowa domków dla owadów to jedno z zadań jakie realizujemy w ramach udziału w Projekcie Edukacyjno - Społecznym UNICEF i Fundacji Banku Santander „TO(działa)MY!”.

Także mamy nadzieję, że za niedługo znów będziemy razem realizować kolejne działania!

Koordynatorkami projektu są p. Anna Fedyń i p. Gertruda Lubieniecka – Jakiel.

Środa  10.11.2021  ||    Dodała  Anna F.