KRONIKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. JANA PAWŁA II W SANOKU


126 |  Hokeiści Ciarko STS Sanok z wizytą w naszej szkole...

STRONA GŁÓWNA

W dniu 16 listopada 2021 r. naszą szkołę odwiedzili HOKEIŚCI Ciarko STS Sanok. Na pytania licznie zgromadzonych uczniów odpowiadali Radosław Sawicki, Jakub Bukowski, Konrad Filipek (absolwent SP6), Emelio Pippo oraz Patrik Spesny.

Dzieci miały okazję do zadawania pytań, które były przemyślane i konkretne. Pytały zawodników o kwestie związane ze sportem, żywieniem, ale również o sprawy prywatne, czy hobby. Po rozmowie, która przebiegała w bardzo serdecznej i przyjaznej atmosferze przyszedł czas na autografy i zdjęcia. Hokeiści ani na chwilę nie oderwali rąk o podpisywania zdjęć, zeszytów, kartek i innych rzeczy podsuniętych przez uczniów.

Spotkanie zakończyło się meczem w unihokeja pomiędzy reprezentacją szkoły a zawodnikami STS-u. Wynik w tym przypadku był sprawą drugorzędną. Liczyła się dobra zabawa i możliwość zagrania ze sportowcami, których możemy oglądać na tafli lodowiska w sanockiej Arenie.

Dla Naszych uczniów spotkanie z młodymi ludźmi odnoszącymi sukcesy sportowe było doskonałą lekcją motywacji i nauką, że „trening czyni mistrza”, czyli wytrwałość i ciężka praca mogą przynieść satysfakcjonujące owoce.

!!!  Serdeczne podziękowania dla hokeistów, którzy zechcieli poświęcić swój wolny czas i spotkać się z nami.
Życzymy sukcesów zarówno w tym sezonie jak i w kolejnych latach swojej zawodowej kariery  !!!

Inicjatorem spotkania była p. Kamila Mika.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego spotkania...

 

Piątek  19.11.2021  ||    Dodała  Kamila M.