167 |  Szkolny Konkurs Literacki "RYMOWANKA O SZKOLE"  z okazji Jubileuszu 20-lecia szkoły...

Młodsze klasy o nim nie zapomniały. Drugie i trzecie klasy rymowanki, układały i wierszyki napisały.

W związku z JUBILEUSZEM NASZEJ SZKOŁY, uczniowie klas II-III uczestniczyli w Szkolnym Konkursie Literackim ,,Rymowanka o szkole”, którego celem było inspirowanie dzieci do aktywności twórczej, rozwijania talentów literackich, rozbudzania wyobraźni, kreatywności.

Wyłonienie zwycięzców nie było łatwe. Prace uczestników były na wysokim poziomie. Rymowanki oceniała Komisja Konkursowa w składzie: pani Zdzisława Janowska i pani Renata Handermander.

W dniu 8 grudnia laureatom konkursu pani dyrektor Barbara Zdybek wręczyła nagrody i pamiątkowe dyplomy.

I miejsce zajęła Konstancja Kruszyńska z klasy 3b
II miejsce Amelia Wojdyła z klasy 3b
III miejsce Bartosz Węgrzyniak z klasy 2a, Martyna Kozioł z klasy 3a

Wyróżnienie w konkursie otrzymali: Wiktor Gac z klasy 3b, Maria Janik z klasy 3a, Amelia Domaradzka z klasy 3b.

!!! Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie konkursem !!!

Sobota  11.12.2021  ||    Dodała  Mariola B.