170 |  Szkolny Konkurs Plastyczny "SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI"  z okazji Jubileuszu 20-lecia szkoły...

W ramach Jubileuszu Szkoły dla uczniów klas I-III zostały zorganizowane Szklony Konkursy Plastyczne „Moja klasa” oraz „Szkoła przyszłości”.
Celem konkursów było:

--- kształtowanie postaw twórczych, kreatywności oraz wyobraźni uczniów,
--- rozwijanie zdolności plastycznych,
--- prezentowanie własnych dokonań twórczych,
--- promowanie koleżeństwa, dobrych relacji panujących w klasie.

Prace uczniów oceniała Komisja Konkursowa w składzie: dyrektor szkoły p. Barbara Zdybek, p. Pelagia Bąk oraz p. Renata Handermander. Jury brało pod uwagę pomysłowość techniki plastycznej, którą posługiwali się uczniowie jak również walory artystyczne: kompozycję, kolorystykę, formę, układ, oryginalność i wkład pracy.

W konkursie „Nasza klasa” zwycięzcami zostali:

I miejsce - Amelia Bodziak, kl. IIa
II miejsce - Małgorzata Tomusiak, kl. Ia
III miejsce – Georgina Kusiak, kl. IIa i Amelia Wojdyła, kl. IIb

Wyróżnione zostały prace następujących uczniów: Ewy Kramarz – kl.Ia, Karola Finika – kl. Ia, Natalii Buras – kl.IIIa

W konkursie „ Szkoła przyszłości” zwyciężyli:

I miejsce - Amelia Domaradzka, kl. IIIb, Natalia Buras, kl. IIIa
II miejsce - Oliwia Trybała, kl. IIIa, Lena Solarz, kl. IIIa, Aleksandra Jagniszczak, kl. IIIa
III miejsce – Karol Finik, kl. Ia, Ewa Kramarz, kl. Ia

Wyróżnione zostały prace następujących uczniów: Antoniny Pniewskiej – kl.IIa, Franciszka Rakoczego – kl. Ia,

8 grudnia, zwycięzcom konkursu oraz wyróżnionym uczniom dyrektor szkoły, Pani Barbara Zdybek, wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

Koordynatorami konkursów były Panie: Anna Blecharczyk, Mariola Bodnar.

Piątek  17.12.2021  ||    Dodała  Mariola B.