177 |  SANOCZANIE - SANOCZANOM - kiermasz zakończony - paczki spakowane...

Wszystkie krasnale – GNOMY zyskały swoich nabywców. Udało się zebrać 830,00 zł. oraz część produktów suchych dowiezionych przez p. wice dyrektor Irenę Bojarską i "emerytów" z 2 Drużyny Harcerzy im. Aleksandra Kamińskiego MOUSE z Hufca ZHP Ziemi Sanockiej.  Pozostałe produkty zostały zakupione. Skompletowaliśmy paczki z najpotrzebniejszymi produktami żywnościowymi na święta.

W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu oraz dyrekcji szkoły dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy przyłączyli się do akcji i skorzystali z kiermaszu oddając wypieki lub zaopatrując się w smakołyki.

W naszej szkole zawsze wyczulamy uczniów na troskę o innych. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

!!!  Z wielką dumą pokazujemy wielkie serca naszej społeczności szkolnej. Pomagajmy, bo warto  !!!

Sobota  18.12.2021  ||    Dodała  Gertruda L. J.