180 |  Świąteczne warsztaty w klasie 3a...

Święta Bożego Narodzenia to radosne wydarzenie, na które z wytęsknieniem czekają zarówno dzieci jak i dorośli.

Aby tradycji stało się zadość z tej okazji 16 grudnia uczniowie z klasy 3a uczestniczyli w WARSZTATACH BOŻONARODZENIOWYCH, które przeprowadziła p. Edyta Podstawska.

Zajęcia  plastyczne zostały przeprowadzone w klimacie świątecznym. Powstały pełne uroku, piękne i niepowtarzalne ozdoby świąteczne takie jak: bombki, choinki z płatków kosmetycznych. Uczniowie zamienili się w prawdziwych artystów, wykazując się wyjątkową pomysłowością i kreatywnością. W trakcie warsztatów towarzyszył wszystkim dobry humor i radość z tworzenia ozdób świątecznych. Efekty swojej twórczej pracy dzieci zaniosły w podarunku dla Rodziców, by ozdobiły świąteczny stół.

!!!  Składamy serdeczne podziękowania rodzicom za wkład finansowy na potrzeby warsztatów plastycznych,
które były wspaniałą okazją do wspólnej aktywności, radosnej zabawy i mile spędzonych chwil przy dźwiękach kolęd i pastorałek  !!!

Niedziela  20.12.2021  ||    Dodała  Edyta P.