184 |  Wigilijka w klasie 3b...

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen magii, czarów, radości i piękna. Czas spełnienia marzeń i okazywania sobie wzajemnej troski i miłości.

W dniu 17.12.2021r. w klasie 3b odbyła się wigilijka klasowa.

Dzień zaczęliśmy od dekorowania pierników. Wyszły nam piękne choinki i gwiazdki, które z apetytem zjedliśmy. Kolejną rzeczą było wspólne kolędowanie przy gitarze, na której zagrała nam nasza koleżanka z klasy Zuzia Łakomy. Po podzieleniu się opłatkiem, usiedliśmy do stołu wigilijnego, przy którym niestety nie było wszystkich osób z naszej klasy. Na stole wigilijnym mieliśmy ciasta, pierogi, kompot z suszonych owoców, a dla tych co go nie lubią był sok. Stół był ozdobiony stroikami, pięknymi serwetkami, a także nadającymi klimat świeczkami. Chciałabym, żeby takich dni w szkole było więcej.

!!!  Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w zorganizowanie wigilijki klasowej,
w szczególności p. Renacie Gac i p. Justynie Petce, które zadbały o dekoracje, przystrojenie i nakrycie stołu
oraz podawanie ciepłych dań dzieciom w naszej klasie  !!!

Wtorek  21.12.2021  ||    Dodała  Lena Kraczkowska z klasy 3b