198 |  Rozstrzygnięcie Międzynarodowego Konkursu Ekologicznego "EKO-OPOWIEŚCI"...

Na przełomie września i października 2021 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pierwszym Międzynarodowym Rosyjsko - Polskim Dziecięcym Konkursie Ekologicznym zorganizowanym przez Warszawski Ogród Zoologiczny i Ogród Zoologiczny Roev Ruchey w Krasnojarsku w Rosji. Konkurs miał na celu zaangażowanie dzieci i młodzieży do podjęcia aktywności związanych z ochroną środowiska i zapoznaniem się z gatunkami zwierząt z najbliższego otoczenia zagrożonymi wyginięciu.

Konkurs „EKO-OPOWIEŚCI” został rozstrzygnięty i nasi uczniowie otrzymali wyróżnienia, dyplomy i pamiątkowe nagrody za udział. Byli to:

Alicja Finik, Milena Żytka, Gabriela Kopiec, Maja Serwa, Nikodem Bat, Marcelina Plucińska, Maja Michniak,
Kornelia Kopiec, Paulina Brejta Wiktor Gac, Amelia Bodziak,

którym bardzo serdecznie dziękujemy za reprezentowanie szkoły za granicą.

Konkurs w szkole przeprowadziła p. Gertruda Lubieniecka Jakiel oraz p. Pelagia Bąk. Nagrody i dyplomy wręczyła p. dyrektor Barbara Zdybek.

Zapraszamy na fotorelację.

Środa  5.01.2022  ||    Dodała  Gertruda L. - J.