208 |  Hartowanie podczas wesołej zabawy na śniegu, czyli aktywności klasy 3b...

Ruch na świeżym powietrzu w czasie zimy jest bardzo ważny i ma wiele zalet. Jedną z nich jest hartowanie.

Uprawiając sport zimą, przygotowujemy organizm do nadejścia wiosennej, kapryśnej pogody, która sprzyja infekcjom oraz przeziębieniom. Dzięki aktywności na świeżym powietrzu uodparniamy się, przez co spada nasza podatność na zachorowanie.

Uczniowie klasy 3b, w ramach zajęć ruchowych, świetnie bawili się w śniegu. Zjeżdżaliśmy pojedynczo jak i w parach na sankach, jabłuszkach, turlaliśmy się na śniegu, a śmiechów nie było końca.

Z wypiekami i uśmiechami na twarzach, zmęczeni, ale zadowoleni, głodni, wróciliśmy do cieplutkiej klasy gdzie zajadaliśmy pyszne drugie śniadania.

!!!  Zapraszamy do oglądania naszych wspólnych wesołych zabaw  !!!

Poniedziałek  24.01.2022  ||    Dodała  Sabina K.