214 |  30 Finał WOŚP - 30 stycznia 2022...

Od kilku lat systematycznie uczniowie SP6 w Sanoku kwestują na ulicach naszego miasta w dniu Wielkiego Finału. W tym roku gramy 30 Finał WOŚP, a w naszych szeregach znalazło się 15 wolontariuszy. Mamy nadzieję, że nic nie zakłóci naszego kwestowania, gdyż covid nam niegroźny. Jesteśmy prawie pewni, że SŁONECZKO zaświeci w niedzielę.

!!!  POMAGAMY, BO LUBIMY  !!!

W tym roku gramy dla okulistyki dziecięcej i wierzymy, że wszyscy „Przejrzą na oczy” i pomogą nam napełnić skarbonki, które oddamy w naszym sztabie w Domy Harcerza przy ulicy Zielonej w Sanoku. Podczas kwestowania będziemy mogli skorzystać z gościnności „Starego Kredensu” i „Nobo Cafe” ogrzewając się, pijąc herbatkę i kosztując coś pysznego przygotowanego dla wolontariuszy.

!!!  W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu dziękuję wszystkim zaangażowanym w akcję
i do zobaczenia na sanockich ulicach  !!!

Akcję w szkole koordynuje p. Gertruda Lubieniecka - Jakiel

Niedziela  30.01.2022  ||    Dodała  Gertruda L. J.