215 |  Kolędowanie dla UNICEF w wykonaniu Szkolnego Zespołu Pieśni Ludowej "FOLKOWIANKI"...

Zapraszamy do obejrzenia Koncertu ”KOLĘDOWANIE DLA UNICEF - Wszystkie kolory świata” w wykonaniu solistów oraz Szkolnego Zespołu Pieśni Ludowej ”FOLKOWIANKI”.

Koncert jest muzycznym upominkiem, dedykowanym wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Akcji Unicef ”Wszystkie kolory świata”, twórcom laleczek do adopcji, darczyńcom, którzy wspierają tę piękną inicjatywę. Jest to również swoisty dar talentu i zaangażowania młodych artystów z naszej szkoły w przedsięwzięcie niesienia pomocy innym dzieciom.

Kolęda to symbol Świąt Bożego Narodzenia, ale także uniwersalny i ponadczasowy przekaz niesienia dobra, pomocy, ciepła uczuć rodzinnych. Dlatego niechaj nawet po Świętach, przekaz treści kolęd i piosenek świątecznych będzie ważny w naszym życiu.

Zachęcamy do wsparcia akcji i nabycie ręcznie wykonanych laleczek poprzez udział w aukcji na profilu Samorządu Uczniowskiego SP6. Laleczki będą darem serca i miłą pamiątką w naszych domach

W koncercie udział wzięły: solistki - Anna Nowak (7a), Karolina Żyłka (7a), Nikola Spędzia (7b), Karolina Wyżycka (6a), Klaudia Mazur (6a) oraz uczestnicy Szkolnego Zespołu Pieśni Ludowej „Folkowianki”: Maja Michniak, Natalia Buras, Maria Janik, Amelia Domaradzka, Amelia Wojdyła, Zuzanna Łakomy, Georgina Kusiak, Małgorzata Łonyszyn, Hanna Adamczyk, Wiktoria Woźniak, Martynka Michniak. Przygotowanie koncertu - p. Renata Handermander

!!!  Serdeczne dziękuję pani Annie Fedyń za pomoc organizacyjną, obróbkę graficzną zdjęć i montaż filmu z koncertem.
Dziękuję pani Pelagii Bąk za wykonanie scenografii do koncertu  !!!

Zapraszamy na koncert!

Wtorek  1.02.2022  ||    Dodały  Renata H. i Anna F.