223 |  Nasza SZKOLNA PACZKA dotarła do celu...

Organizowana na przełomie  grudnia akcja „Kartka dla Wiktorka” była okazją do podzielenia się pozytywnymi emocjami i cząstką siebie z nieznanym osobiście, ale chwytającym za serce małym - WIELKIM BOHATEREM.

Jak pamiętacie walczący z chorobami i izolacją, osamotniony chłopiec marzył o radosnych, pełnych dzieci urodzinach. Udało się sprawić, że przekonał się o naszej  obecności, współprzeżywaniu, niespodziance, prezentach, uśmiechach i sercach otwartych na Niego w tym szczególnym dniu. Do akcji organizowanej przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Sanoku dołączyła się nasza szkoła. Koordynatorem tego działania były  p. Edyta Podstawska i p. Katarzyna Tymcio. W tym przedsięwzięciu wzięły udział klasa 3a, 7a.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 wykonali własnoręcznie wyjątkowe laurki urodzinowe, wkładając wiele serca i dobroci. Wierzymy, że dobro przekazane bezinteresownie drugiemu człowiekowi wróci do nas w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Dołączamy nadesłaną przez mamę chłopca treść podziękowań:

„Bardzo dziękuję, za zaangażowanie i wysłanie paczki mojemu synkowi.
Nie spodziewaliśmy się, że oprócz kartek, znajdziemy także gry, pluszaki i słodycze.
Każda kartka powodowała uśmiech na twarzy mojego synka, za co z całego serca dziękuję!
Wraz z Wiktorkiem pozdrawiamy wszystkich nauczycieli i dzieci!
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!"

Sobota  12.02.2022  ||    Dodała  Edyta P.