KRONIKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. JANA PAWŁA II W SANOKU


359 Uroczyste pożegnanie ABSOLWENTÓW SZKOŁY w roku szkolnym 2021/2022...

STRONA GŁÓWNA

359 |  Урочисте прощання з ВИПУСКНИКАМИ у 2021/2022 навчальному році...

ДОМА

W dniu 23 czerwca po Mszy świętej odbyło się pożegnanie ABSOLWENTÓW roku szkolnego 2021/2022.

Uczniowie KLAS ÓSMYCH Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku, pożegnali się ze szkołą. W towarzystwie dyrekcji szkoły, zaproszonych gości, wychowawców, nauczycieli i rodziców, odebrali świadectwa i nagrody.

Cała uroczystość miała wyjątkowy i uroczysty charakter. Była również idealną okazją do podziękowań i gratulacji.

Zgodnie ze szkolną tradycją po odśpiewaniu hymnu nastąpiło przekazanie sztandaru uczniom z klasy siódmej. Następnie pani Dyrektor Barbara Zdybek, przywitała zebranych i odczytała listę wszystkich wyróżnionych uczniów. Wręczyła nagrody książkowe najlepszym uczniom oraz listy gratulacyjne rodzicom. Życzyła im również wielu sukcesów, zachęcała do podejmowania nowych wyzwań, ale także do wspomnień o swojej szkole i godnym jej reprezentowaniu na forum całej społeczności uczniowskiej podziękowaniami zostali obdarowani rodzice, którzy przez cały rok, z wielkim zaangażowaniem pomagali szkole.

Następnie ósmoklasiści dokonali uroczystego Ślubowania Absolwentów. Po ślubowaniu odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy 8a i 8b.

Miłym akcentem było obejrzenie filmiku, przygotowanego przez wychowawców p. Ewelinę Krawiec oraz p. Agnieszkę Mandzelowską, który przypomniał szkolny czas naszych absolwentów w latach 2014-2022. Było wzruszająco i bardzo radośnie.

Niespodzianką ze strony uczniów klas 7 było krótkie wystąpienie, piosenka oraz drobne upominki dla absolwentów.

Tradycją naszej szkoły jest przyznawanie tytułu i statuetki ABSOLWENTA ROKU. Kapituła, przyznając ów tytuł – wyróżnia ucznia, który odznacza się wysoką kulturą osobistą, jest aktywny w pracy organizacji szkolnych, godnie reprezentuje szkołę poprzez uczestnictwo w konkursach, aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym szkoły, swoją aktywnością mobilizuje innych do działania, stanowi wzór do naśladowania.

ABSOLWENTKĄ ROKU 2022 SP6 w Sanoku została Aleksandra Gburyk. !!! Gratulujemy !!!

!!!  Kochani Ósmoklasiści, jesteśmy przekonani, że jeszcze się spotkamy,
a Wasze sukcesy będą stanowiły dla nas powód do dumy...
Życzymy Wam udanych wakacji, bądźcie odważni, i budujcie swoją wymarzoną przyszłość.
Wspominajcie nas dobrze! Do widzenia PRZYJACIELE  !!!

 

Piątek  24.06.2022  ||    Dodała  Ewelina K.