wortal www.sp6.sanok.pl powstał 1 stycznia 2007 roku

׀  dokumenty  ׀   e-dziennik   ׀  plan lekcji  ׀  nasze innowacje  ׀  kontakt  ׀  panel pocztowy  ׀

AKTUALNO¦CI 

 

NASZA SZKOŁA 

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH 

 

KONTAKT 

 

KRONIKA 

 

NASZ PATRON 

 

TROCHĘ HISTORII 

 

JUBILEUSZ 10-LECIA 

 

NASI BOHATEROWIE 

 

KADRA 

 

PSYCHOLOG SZKOLNY 

 

¦WIETLICA SZKOLNA 

 

BIBLIOTEKA oraz ICIM 

 

INFORMATYKA 

Liga Mistrzów Informatyki
klasyfikacja generalna
Liga Gier Sieciowych
Liga Szybkiego Pisania
Liga Wiedzy Informatycznej

 

HISTORIA WWW 

 

DOKUMENTY 

 

UCZNIOWIE I RODZICE 

 

KˇCIK RODZICA 

 

UCZNIOWIE 

 

NASZE OSIˇGNIĘCIA 

 

SYLWETKA ABSOLWENTA 

 

REKRUTACJA 

 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 

 

PRAWA DZIECKA 

 

REALIZOWANE PROJEKTY 

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY 
"Osobliwości przyrodniczne 
Sanoka i okolic" 

 

KONKURS "PRZYRODA W POEZJI" 

 

MISTRZOSTWA W ROBOTYCE 

 

SZKOLNA KASA OSZCZĘDNO¦CI 

 

DZIEŃ ZDROWEGO ŻYWIENIA 

 

PROMOTOR EKOLOGII 

 

SZKOŁA bez PRZEMOCY 

 

ODKRYWAMY TALENTY 

 

eTWINNING 

 

LITER@CKA 2.0 

 

SZKOŁA WSPÓŁPRACY 

 

PO LEKCJACH 

 

NASZA OFERTA 

 

ZUCHY i HARCERZE 

 

STS UKS "szóstka" 

 

ZESPÓŁ MARAKASY 

 

ZESPÓŁ KOEMO 

 

BIESIADA RODZINNA 

 

NASZ KANAŁ YouTube 

 

PODZIĘKOWANIA
CERTYFIKATY
 

 

Bezpieczna Placówka Oświatowa 
Szkoła PAMIĘTA 
LIST od Zarządu Galerii Sanok 
Fundacja POMÓŻ I TY 
Fundacja AKOGO 
Szkoła Odkrywców Talentów 
Szkoła w Ruchu 

 

SZKOLNY WOLONTARIAT 

 

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU 

 

WSPÓŁPRACA Z FUNDACJˇ WO¦P 

 

AKCJE CHARYTATYWNE 

 

 

 

 

SANOCKIE SZKOŁY 

 

Szkoła Podstawowa nr 1 
Szkoła Podstawowa nr 2 
Szkoła Podstawowa nr 3 
Szkoła Podstawowa nr 4 
Szkoła Podstawowa nr 7 
Szkoła Podstawowa nr 8 
Szkoła Podstawowa nr 9 
I Liceum Ogólnokształcące 
II Liceum Ogólnokształacące 
Zespół Szkół nr 1 
Zespół Szkół nr 2 
Zespół Szkół nr 3 
Zespół Szkół nr 5 
Medyczna Szkoła Policealna 
Państwowa Wyższa Szkoła 
Zawodowa
 

 
 
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku...

liga mistrzów szybkiego pisania...

 

NAJLEPSZE WYNIKI W SZKOLE

w roku szkolnym 2019/2020

Uczestnik Ligi Mistrzów Szybkiego Pisania otrzymuje 1 pkt.

do Klasyfikacji Generalnej Ligi Mistrzów Informatyki.


MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

WYNIK

(ilo¶ć uderzeń na minutę)

PUNKTY LMI

I

Marcel Pach

5a

249,3

11

II

Łukasz Gliwa

8a

246,6

10

III

Karol Pajęcki

8a

200,6

9

IV

Mikołaj Dżugan

5a

195,3

8

V

Tomasz Gefrerer

7a

185,6

7

VI

Wiktoria Bil

5a

176,2

6

VII

Dawid Głuszyk

7a

170,6

5

VIII

Klaudia Belniak

6b

167,4

4

IX

Szymon Husejko

8a

158,8

3

X

Damian Dzięgałło

8a

155,0

2

udział

wszyscy uczniowie bior±cy udział w Lidze Mistrzów Szybkiego Pisania

1


NAJLEPSZE WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH

w roku szkolnym 2018/2019

I runda odbyła się w dniach od 10 do 20 grudnia 2018 r.

KLASA 5a (ilo¶ć uderzeń na minutę)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

RUNDA I

RUNDA II

FINAŁ

I

Marcel Pach

249,3

   
II Mikołaj Dżugan 195,3    
III Wiktoria Bil 176,2    
IV Karolina Żytka 120,6    
V Kacper Filipczak 119,9    
KLASA 5b (ilo¶ć uderzeń na minutę)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

RUNDA I

RUNDA II

FINAŁ

I Bartosz Wojdyła 99,2    
II Erika Kamińska 98,8    
III Julia Józefczyk 96,5    
IV Nikola Spędzia 88,1    
V Anastazja Pastuszak 85,3    
KLASA 6a (ilo¶ć uderzeń na minutę)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

RUNDA I

RUNDA II

FINAŁ

I Wiktoria Kopiec 129,7    
II Zuzanna Baran 117,5    
III Julia Kusiak 112,4    
IV Kinga Husejko 113,5    
V Zofia Sieniawska 102,5    
KLASA 6b (ilo¶ć uderzeń na minutę)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

RUNDA I

RUNDA II

FINAŁ

I Klaudia Belniak 167,4    
II Zuzanna Dankiewicz 134,2    
III Milena Fedak 101,6    
IV Kinga Pelc 99,2    
V Milena Bil 89,7    
KLASA 7a (ilo¶ć uderzeń na minutę)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

RUNDA I

RUNDA II

FINAŁ

I Tomasz Gefrerer 185,6    
II Dawid Głuszyk 170,6    
III Maciej Gibała 140,2    
IV Wiktoria Raczkowska 130,1    
V Aleksandra Solecka 127,5    
KLASA 8a (ilo¶ć uderzeń na minutę)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

RUNDA I

RUNDA II

FINAŁ

I Łukasz Glika

246,6

   
II Karol Pajęcki

200,6

   
III Szymon Husejko 158,8    
IV Damian Dzięgałło 155,0    
V Amelia Solarz 141,4    
 

  Liga Mistrzów Szybkiego Pisania - rok szkolny 2018/2019

  Liga Mistrzów Szybkiego Pisania - rok szkolny 2017/2018

 
 

KORONAWIRUS

 

ELEKTRONICZNA
LEGITYMACJA SZKOLNA

 

ERASMUS+
Poznaję ¦wiat-Poznaję Siebie

 

 

Nasza Radna
Młodzieżowej Rady Miasta

 

 

Nasze sukcesy

 

 

e-Dziennik

 

 

Pierwsze logowanie
do e-dziennika

 

 

Służbowa
Poczta Elektroniczna

 

 

Biuletyn Informacji
Publicznej

 

 

Podaruj NAM
1 procent

 

 

Szkolna Kasa Oszczędności

 

 

Projekt EKO Sanok

 

 

Dzień
Bezpiecznego Internetu

 

 

W zakresie
Robotyki i Programowania
współpracujemy z

 

 

 

 

 

 

 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja 2007