wortal www.sp6.sanok.pl powstał 1 stycznia 2007 roku

׀  dokumenty  ׀   e-dziennik   ׀  nasze innowacje  ׀  kontakt  ׀  panel pocztowy  ׀

AKTUALNO¦CI 

 

NASZA SZKOŁA 

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH 

 

KONTAKT 

 

KRONIKA 

 

NASZ PATRON 

 

TROCHĘ HISTORII 

 

JUBILEUSZ 10-LECIA 

 

NASI BOHATEROWIE 

 

KADRA 

 

PSYCHOLOG SZKOLNY 

 

BIBLIOTEKA oraz ICIM 

 

INFORMATYKA 

Liga Mistrzów Informatyki
klasyfikacja generalna
Liga Gier Sieciowych
Liga Szybkiego Pisania
Liga Wiedzy Informatycznej

 

HISTORIA WWW 

 

DOKUMENTY 

 

UCZNIOWIE I RODZICE 

 

KˇCIK RODZICA 

 

UCZNIOWIE 

 

NASZE OSIˇGNIĘCIA 

 

SYLWETKA ABSOLWENTA 

 

REKRUTACJA 

 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 

 

PRAWA DZIECKA 

 

REALIZOWANE PROJEKTY 

 

KONKURS "PRZYRODA W POEZJI" 

 

MISTRZOSTWA W ROBOTYCE 

 

SZKOLNA KASA OSZCZĘDNO¦CI 

 

DZIEŃ ZDROWEGO ŻYWIENIA 

 

PROMOTOR EKOLOGII 

 

SZKOŁA bez PRZEMOCY 

 

ODKRYWAMY TALENTY 

 

eTWINNING 

 

LITER@CKA 2.0 

 

SZKOŁA WSPÓŁPRACY 

 

PO LEKCJACH 

 

NASZA OFERTA 

 

ZUCHY i HARCERZE 

 

STS UKS "szóstka" 

 

ZESPÓŁ MARAKASY 

 

ZESPÓŁ KOEMO 

 

BIESIADA RODZINNA 

 

NASZ KANAŁ YouTube 

 

SZKOLNY WOLONTARIAT 

 

SZKOLNE KOŁO WOLONTARITU 

 

 

 

 

SANOCKIE SZKOŁY 

 

Szkoła Podstawowa nr 1 
Szkoła Podstawowa nr 2 
Szkoła Podstawowa nr 3 
Szkoła Podstawowa nr 4 
Szkoła Podstawowa nr 7 
Szkoła Podstawowa nr 8 
Szkoła Podstawowa nr 9 
I Liceum Ogólnokształcące 
II Liceum Ogólnokształacące 
Zespół Szkół nr 1 
Zespół Szkół nr 2 
Zespół Szkół nr 3 
Zespół Szkół nr 5 
Medyczna Szkoła Policealna 
Państwowa Wyższa Szkoła 
Zawodowa
 

 
 
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku...

liga mistrzów szybkiego pisania...

 

NAJLEPSZE WYNIKI W SZKOLE

w roku szkolnym 2018/2019

Uczestnik Ligi Mistrzów Szybkiego Pisania otrzymuje 1 pkt.

do Klasyfikacji Generalnej Ligi Mistrzów Informatyki.


MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

WYNIK

(po przeliczeniu na ilo¶ć znaków)

PUNKTY LMI

I

Łukasz Gliwa

7a

0,3142

11

II

Szymon Husejko

7a

0,3850

10

III

Tomasz Gefrerer

6a

0,3875

9

IV

Jakub Józefczyk

8a

0,4266

8

V

Karol Pajęcki

7a

0,4317

7

VI

Amelia Solarz 7a 0,4334

6

VII

Damian Dzięgałło 7a 0,4508

5

VIII

Karol Gołda 7a 0,4947

4

IX

Oskar Zbroszczyk

8a

0,5067

3

X

Patrycja Szyniec

8a

0,5127

2

udział

wszyscy uczniowie bior±cy udział w Lidze Mistrzów Szybkiego Pisania

1



NAJLEPSZE WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH

w roku szkolnym 2018/2019

I runda odbyła się w dniach od 10 do 20 grudnia 2018 r.

KLASA 5a (tekst zawierał 1188 znaków)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

(przeliczany na sekundy)

BŁĘDY

(zmiana na sekundy)

WYNIK

I Kinga Rachwał 548 72 620
II Julia Kusiak 679 19 698
III Aleksandra Gburyk 670 55 725
IV Zuzanna Baran 656 75 731
V Kinga Husejko 724 43 767
KLASA 5b (tekst zawierał 1188 znaków)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

(przeliczany na sekundy)

BŁĘDY

(zmiana na sekundy)

WYNIK

I Zuzanna Dankiewicz 653 87 740
II Kinga Pelc 680 137 817
III Milena Bil 745 132 877
IV Filip Nocuń 838 65 903
V Milena Fedak 906 34 940
KLASA 6a - grupa 1 (tekst zawierał 1347 znaków)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

(przeliczany na sekundy)

BŁĘDY

(zmiana na sekundy)

WYNIK

I Aleksandra Solecka 724 70 794
II Zuzanna Stasicka 787 38 825
III Julia Nowak 785 53 838
IV Patryk St±cel 894 42 936
V Natalia Kramarz 900 42 942
KLASA 6a - grupa 2 (tekst zawierał 1347 znaków)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

(przeliczany na sekundy)

BŁĘDY

(zmiana na sekundy)

WYNIK

I Tomasz Gefrerer 444 78 522
II Michał Glinianowicz 779 49 828
III Maciej Gibała 739 90 829
IV Jakub Filipczak 697 157 854
V Bartosz Bryndza 742 114 856
KLASA 7a - grupa 1 (tekst zawierał 1779 znaków)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

(przeliczany na sekundy)

BŁĘDY

(zmiana na sekundy)

WYNIK

I Amelia Solarz 718 53 771
II Paulina Janik 839 240 1079
III Natalia Jagniszczak 913 175 1088
IV Martyna Łapiszczak 995 113 1108
V Natalia Karbowniczyn 944 169 1113
KLASA 7a - grupa 2 (tekst zawierał 1779 znaków)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

(przeliczany na sekundy)

BŁĘDY

(zmiana na sekundy)

WYNIK

I Łukasz Gliwa 510 49 559
II Szymon Husejko 606 79 685
III Karol Pajęcki 610 158 768
IV Damian Dzięgałło 624 178 802
V Karol Gołda 697 183 880
KLASA 8a - grupa 1 (tekst zawierał 2009 znaków)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

(przeliczany na sekundy)

BŁĘDY

(zmiana na sekundy)

WYNIK

I Patrycja Szyniec 861 169 1030
II Katarzyna Bil 709 431 1140
III Natalia Władyka 1047 167 1214
IV Amelia Kopiec 914 434 1348
V Anna Malczak 1251 188 1439
KLASA 8a - grupa 2 (tekst zawierał 2009 znaków)

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

(przeliczany na sekundy)

BŁĘDY

(zmiana na sekundy)

WYNIK

I Jakub Józefczyk 576 281 857
II Oskar Zbroszczyk 829 189 1018
III Patryk Sokołowski 912 154 1066
IV Jakub Pilch 980 110 1090
V Michał Gibała 1114 131 1245
 

  Liga Mistrzów Szybkiego Pisania - rok szkolny 2017/2018

 
 

e-Dziennik

 

 

Pierwsze logowanie
do e-dziennika

 

 

Służbowa
Poczta Elektroniczna

 

 

Biuletyn Informacji
Publicznej

 

 

Podaruj NAM
1 procent

 

 

Szkolna Kasa Oszczędności

 

 

Projekt EKO Sanok

 

 

Dzień
Bezpiecznego Internetu

 

 

DOPALACZE - odsłona piekła
projekt edukacyjny

 


wszelkie prawa zastrzeżone © waja 2007